Dziś jest: czwartek, 23-10-2014
Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16

Trzebnicki ZGK ERGO Sp. z o.o. ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica

POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE : "Cmentarz Komunalny"

 


UTRUDNIENIA W DOSTAWIE WODY:

Szanowni Państwo,

  1. W związku ze zgłoszonym przez Tauron Dystrybucja wyłaczeniem dostawy energii elektrycznej w dniu 22.10.2014 oraz 23.10.2014 r. w godzinach od 9.00 do 14.00  wystąpią zakłócenia w dostawie wody do miejscowości Brochocin, Taczów Wielki, Taczów Mały, Raszów i Będkowo. Po wznowieniu dystrybucji  woda może być zabarwiona. 

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.

------------------------------------

Informujemy, że zakończona została wymiana wodomierzy w miejscowości Świątniki. W miejsce dotychczasowych wodomierzy zainstalowane zostały wodomierze ze zdalnym odczytem. Świątniki jako pierwsza miejscowść zostały wytypowane do przeprowadzenia pilotażu w zakresie zastosowania transmisji radiowej do przekazywania danych o zużyciu wody w Państwa gospodarstwach. Jeśli wyniki przeprowadzonych testów będą zadawalające będziemy sukcesywnie wymieniać wodomierze we wszystkich sołectwach na terenie działania naszego wodociągu. Od początku listopada nie będzie Państwa odwiedzał już inkasent odczytujący, faktury za dostawę wody będą trafiały do Państwa skrzynek listowych. Odczyt będzie dokonywany z drogi bez konieczności Państwa obecności w domu. Nowe wodomierze rejestrować będą także dane dotyczące szczelności przyłaczy lub nienormalnego zachowania się urządzenia.

Dziękujemy mieszkańcom z współpracę przy wymianach i udostępnianie miejsc do montażu nowych wodomierzy.