Dziś jest: sobota, 28-02-2015
Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16

Trzebnicki ZGK ERGO Sp. z o.o. ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica

POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE : "Cmentarz Komunalny"

ODBIÓR ODPADÓW

Przypominamy, że  przekazane w lipcu 2014 r. mieszkańcom Gminy  "Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych" obowiązują  do końca 2015 r. Harmonogramy dostępne są  w zakładce  "Odbiór odpadów komunalnych" 

 


UTRUDNIENIA W DOSTAWIE WODY

Szanowni Państwo,

 

Z powodu awarii na sieci wodociągowej w Trzebnicy przy ul. Milickiej oraz ul.H.Brodatego w dniu 26.02.2015 r. w godz. od  12 30 do godz. 1400   wystąpią braki w dostawie wody.

Po wznowieniu dostaw woda może być zabarwiona.

 

                                          Za utrudnienia przepraszamy.

------------------------

WODOMIERZE ZE ZDALNYM ODCZYTEM

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w pierwszym kwartale 2015 roku zaplanowana została wymiana wodomierzy w miejscowości Węgrzynów. W miejsce dotychczasowych wodomierzy zainstalowane zostaną wodomierze ze zdalnym odczytem. Węgrzynów jako druga miejscowość po Świątnikach została wytypowana do zastosowania transmisji radiowej do przekazywania danych o zużyciu wody w Państwa gospodarstwach. 

O dokładnych terminach wymiany zostaną Państwo poinformowani odrębnym trybem.       

 Po zakończeniu wymiany wodomierzy nie będzie konieczności Państwa obecności w domu w celu udostępnienia wodomierza do odczytu, a faktury za dostawę wody będą trafiały do Państwa skrzynek listowych. Nowe wodomierze rejestrować będą także dane dotyczące szczelności przyłączy lub nienormalnego zachowania się urządzenia pomiarowego.