Dziś jest: niedziela, 01-02-2015
Imieniny: Brygidy, Dobrogniewa, Ignacego

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16

Trzebnicki ZGK ERGO Sp. z o.o. ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica

POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE : "Cmentarz Komunalny"

ODBIÓR ODPADÓW

Zawiadamiamy, że z powodu poważnej awarii samochodu z podnośnikiem w dniu dzisiejszym tj. 30 stycznia 2015 r. nie będą odebrane IGLOO z makulaturą i szkłem oraz pojemniki 1100 l. Wymienione odpady zostaną odebrane w poniedziałek 02.02.2015 r.

 

Przypominamy, że  przekazane w lipcu 2014 r.  mieszkańcom Gminy  "Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych" obowiązują                 do końca 2015 r. Harmonogramy dostępne są             w zakładce  "Odbiór odpadów komunalnych" 

 


UTRUDNIENIA W DOSTAWIE WODY

W związku z koniecznością przeprowadzenia niezbędnych napraw sieci wodociągowej w miejscowości Koniowo w dniu 27 stycznia 2015 r ( wtorek ) w godz. 10.00 - 12.00 wystąpią zakłócenia w dostawie wody do odbiorców na terenie całej wsi.

Po wznowieniu dostawy woda może być zabarwiona, co jest związane z wykonywanymi pracami.

Za utrudnienia przepraszamy.


 

------------------------

WODOMIERZE ZE ZDALNYM ODCZYTEM

Szanowni Państwo,

Informujemy, że w pierwszym kwartale 2015 roku zaplanowana została wymiana wodomierzy w miejsco-      wości Węgrzynów. W miejsce dotychczasowych wodomierzy zainstalowane zostaną wodomierze ze zdalnym odczytem. Węgrzynów jako druga miejscowość po Świątnikach została wytypowana do zastoso-   wania transmisji radiowej do przekazywania danych o zużyciu wody w Państwa gospodarstwach. 

O dokładnych terminach wymiany zostaną Państwo poinformowani odrębnym trybem.       

 Po zakończeniu wymiany wodomierzy nie będzie konieczności Państwa obecności w domu w celu udostępnienia wodomierza do odczytu, a faktury za dostawę wody będą trafiały do Państwa skrzynek listowych. Nowe wodomierze rejestrować będą także dane dotyczące szczelności przyłączy lub nienormalnego zachowania się urządzenia pomiarowego.