Dziś jest: sobota, 23-05-2015
Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16

Trzebnicki ZGK ERGO Sp. z o.o. ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica
 


UTRUDNIENIA W DOSTAWIE WODY

Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym nie stwierdzono zakłóceń w dostawie wody. 

Szanowni Państwo,

w dniu 22 maja 2015 r. zaplanowane zostały prace remontowe na sieci wodociągowej przy ul. Kościuszki. W związku z tym w godzinach od 12.00 do 16.00 wystąpią braki w dostawie wody do posesji przy ul Kościuszki od nr 1 do nr 10 (pomiędzy ul. Polną a Wojska Polskiego).

Za utrudnienia przepraszamy                                                   

       

POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE : "Cmentarz Komunalny"

ODBIÓR ODPADÓW

Przypominamy, że  przekazane w lipcu 2014 r. mieszkańcom Gminy  "Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych" obowiązują  do końca 2015 r. Harmonogramy dostępne są  w zakładce  "Odbiór odpadów komunalnych" 
 

WODOMIERZE ZE ZDALNYM ODCZYTEM

Szanowni Państwo,

Informujemy, iz w dniach od 13.04.2015 do 17.04.2015 roku zostanie przeprowadzona wymiana legalizacyjna wodomierzy na terenie miejscowości  Wegrzynów. Prace montażowe prowadzic bedą pracownicy Spólki od poniedziałku do piątku w godz. od 800 do 1500 .Wymiana wodomierzy dokonywana jest bezpłatnie, w zwiazku z powyższym pracownicy nie pobierają żadnych opłat. Prosimy o współpracę z ekipą montażową, udostępnienie domów, przygotowanie dostępu do instalacji wodociągowej w miejscu zamontowania wodomierzy i umożliwienie wykonania prac montażowych. Za przygotowanie dojścia do wodomierza odpowiedzialny jest odbiorca usług. Podczas prac powinien być obecny lokator/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba dorosła.