Dziś jest: poniedziałek, 22-09-2014
Imieniny: Maury, Milany, Tomasza

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16

Trzebnicki ZGK ERGO Sp. z o.o. ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica

WAŻNE :  W DNACH 1.09 - 2.10 2014 r. PRZEPROWADZONA ZOSTANIE AKCJA  ZBIÓRKI ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO                      I ELEKTRONICZNEGO  NA TERENIE MIASTA I GMINY TRZEBNICA.
SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE " Odbiór odpadów komunalnych "


 

POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE : "Cmentarz Komunalny"

 


UTRUDNIENIA W DOSTAWIE WODY:

Szanowni Państwo,

  1. W związku ze zgłoszonymi przez Tauron Dystrybucja pracami na sieci elektroenergetycznej w dniu 17.09.2014 r. w godzinach od 13.00 do 16.00 wystąpią braki w dostawie wody do wodociągu miejscowosci Brochocin, Będkowo, Raszów, Taczów Wielki i Taczów Mały. Natychmiast po przywróceniu dostaw energii elektrycznej  wznowiona zostanie dystrybucja wody. 

Za utrudnienia przepraszamy.

------------------------------------

Informujemy, iż w miesiącach sierpień i wrzesień 2014r. przeprowadzana będzie wymiana wodomierzy na terenie miejscowości Świątniki. Prace montażowe prowadzić będą pracownicy Spółki od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 18.00. Wymiana wodomierzy dokonywana jest bezpłatnie, w związku z powyższym pracownicy nie pobierają żadnych opłat. Prosimy o współpracę z ekipą montażową, udostępnienie domów, przygotowanie dostępu do instalacji wodociągowej w miejscu zamontowania wodomierzy i umożliwienie wykonania prac montażowych. Za przygotowanie dojścia do wodomierza odpowiedzialny jest odbiorca usług. Podczas prac powinien być obecny lokator/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba dorosła.