Dziś jest: poniedziałek, 14-10-2019
Imieniny: Alany, Damiana, Liwii

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16 / W okresie od 25.06.2017 r. do 31.08.2017 r. Spółka pracuje w godz. 7.00 - 15.00.

Trzebnicki ZGK ERGO Sp. z o.o. ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica

UWAGA

W poniedziałek tj. 14 października - w godzinach od 08.00 do 15.00 w związku z przepięciem sieci wodociągowej rejon Ronda (Milicka, Bochenka,Witosa, Prusicka), wystąpią braki w dostawie wody dla rejonu ulic:

cała ulica Witosa od skrzyżowania z Polną, Daszyńskiego do numeru 20, Zaułek Kupiecki, Piłsudskiego 1, Prusicka 1 – bloki Spółdzielni (Bank Spółdzielczy, Fryzjer, Dentysta),

UWAGA

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej TRZEBNICA-ERGO Sp. z o.o.informuje, że odbiór odpadów zmieszanych z dnia 16.08.2019 (piątek) z rej. 4 na sołectwach zostanie przesunięty na dzień 17.08.2019 (sobota). Dotyczy sołectw: Masłowiec, Kuźniczysko, Skoroszów, Koczurki, Biedaszków Mały, Komorówko, Komorowo, Szczytkowice. 


Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej TRZEBNICA-ERGO Sp. z o.o.informuje, że odbiór odpadów zmieszanych z dnia 14.08.2019 (środa) z rejonu 3 na terenie Miasta Trzebnica  zostanie przesunięty na dzień 17.08.2019 (sobota). Dotyczy ulic: E. Orzeszkowej, gen. Grota Roweckiego, gen. L. Okulickiego, gen. W. Sikorskiego, J.Korczaka, Łąkowa, Nowa, Szarych Szeregów, 1. Maja, 3. Maja, Armii Krajowej, H. Pobożnego, Jana Pawła II, Świętojańska, J. Kilińskiego, F.Roosevelta, Krakowska, W. Witosa, W.S. Reymonta.


Zapraszamy do zapoznania się z treścią uchwały Rady Miejskiej w Trzebnicy Nr VII/62/19 w sprawie sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę.

Pełna treść do pobrania tu - PDFuchwała nr VII.62.19.pdf


WAŻNE

Na podstawie informacji Państwowego Powiatowego Inspektora w Trzebnicy z dnia 30.04.2019 r. nr HK-540-23-06/MD/19 (tekst w załączniku) GZGK Trzebnica-Ergo informuje, że woda w wodociągu sieciowym w Głuchowie Górny nadaje się do spożycia przez ludzi.

PDFPismo Sanepid_30042019.pdfWYMIANA WODOMIERZY GŁÓWNYCH

Informujemy, że od dnia 3 września 2018 r.  trwa wymiana wodomierzy na terenie miasta Trzebnica. Dotychczas wymieniono wodomierze w posesjach przy ul. Ogrodowej, Chrobrego, Jarzębinowej, Kwiatowej, Żeromskiego, Armii Krajowej, Grota-Roweckiego, Okulickiego i Szarych Szeregów.  Obecnie  (t.j. koniec marca br.) trwa wymiana wodomierzy przy ul.  Obornickiej, Spokojnej, Ks.Bochenka, Wojska Polskiego, Teatralnej, Konopnickiej, 1 Maja oraz w posesjach, gdzie wymiana była niemożliwa ze względu na brak dostępu do pomieszczeń.  

Jednocześnie informujemy, że na bieżąco będziemy aktualizować trasy wymian wodomierzy.


POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE Cmentarz Komunalny


ODBIÓR ODPADÓW

W roku 2018 odbiorem odpadów komunalnych z terenów Gminy Trzebnica zajmuje się nadal Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Trzebnica-ERGO. Odbiór odpadów odbywać się będzie w oparciu o zaktualizowane harmonogramy. 

Obowiązujące harmonogramy dostępne są  na naszej stronie w zakładce  Odbiór odpadów komunalnych

Dodatkowo zamieszczone zostały także na Ekoportalu Trzebnicy.

Większą ilość worków na odpady segregowane można otrzymać wyłącznie na terenie  PSZOK przy Oczyszczalni Ścieków Komunalnych, ul. Milicka 47 w Trzebnicy - od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00.


USŁUGI DLA INWESTORÓW PRYWATNYCH

GZGK TRZEBNICA – ERGO Sp.  z o.o. oferuje usługi kompleksowego wykonawstwa sieci
i przyłączy wodociągowych oraz kanalizacyjnych.

W zakres oferowanych usług wchodzą:

  • Roboty ziemne
  • Roboty budowlano-montażowe
  • Złączenia z istniejącymi urządzeniami wodociągowymi
  • Badania i odbiory techniczne końcowe.

Zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do siedziby naszej Spółki
przy ul. M.J. Piłsudskiego 1 w Trzebnicy.