Dziś jest: środa, 20-08-2014
Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16

Trzebnicki ZGK ERGO Sp. z o.o. ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica

WAŻNE :  W DNACH 1.09 - 2.10 2014 r. PRZEPROWADZONA ZOSTANIE AKCJA  ZBIÓRKI ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO                      I ELEKTRONICZNEGO  NA TERENIE MIASTA I GMINY TRZEBNICA.
SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE " Odbiór odpadów komunalnych "

 

POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE : "Cmentarz Komunalny"

 


UTRUDNIENIA W DOSTAWIE WODY:

 

Szanowni Państwo,

W związku z modernizacją odcinka sieci wodociągowej w dniu 20.08.2014 w godz. od 1200 do 1400 wystąpią braki w dostawie wody w miejscowości Będkowo oraz Raszów do zaniku ciśnienia włącznie. Po wznowieniu dostaw woda może być zabarwiona.

 Za utrudnienia przepraszamy.

------------------------------------

Informujemy, iż w miesiącu sierpień 2014r. rozpocznie się wymiana wodomierzy na terenie miejscowości Świątniki. Prace montażowe prowadzić będą pracownicy Spółki od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 18.00. Wymiana wodomierzy dokonywana jest bezpłatnie, w związku z powyższym pracownicy nie pobierają żadnych opłat. Prosimy o współpracę z ekipą montażową, udostępnienie domów, przygotowanie dostępu do instalacji wodociągowej w miejscu zamontowania wodomierzy i umożliwienie wykonania prac montażowych. Za przygotowanie dojścia do wodomierza odpowiedzialny jest odbiorca usług. Podczas prac powinien być obecny lokator/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba dorosła.