Dziś jest: poniedziałek, 20-10-2014
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16

Trzebnicki ZGK ERGO Sp. z o.o. ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica

WAŻNE :  W DNACH 1.09 - 2.10 2014 r. PRZEPROWADZONA ZOSTANIE AKCJA  ZBIÓRKI ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO                      I ELEKTRONICZNEGO  NA TERENIE MIASTA I GMINY TRZEBNICA.
SZCZEGÓŁY W ZAKŁADCE " Odbiór odpadów komunalnych "


 

POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE : "Cmentarz Komunalny"

 


UTRUDNIENIA W DOSTAWIE WODY:

Szanowni Państwo,

  1. W dniach 16 i 17 października 2014 r. zaplanowane zostały prace przy awaryjnej wymianie odcinka sieci wodociągowej przy ul. Prusickiej 53 - 55 (wjazd do Szpitala). W związku z tym w godzinach od 10:00 do 15:00 wystąpią zakłócenia w dostawie wody do miejscowości Nowy Dwór i do posesji przy ul. Prusickiej od nr 22 prawa stona ulicy do granicy miasta, od nr 51 lewa strona ulicy do granicy miasta oraz przy ul. Cmentarnej. Po wznowieniu dystrybucji może wystąpić zabarwienie wody.
  2. W związku ze zgłoszonym przez Tauron Dystrybucja wyłaczeniem dostawy energii elektrycznej w dniu 20.10.2014 w godzinach od 9:00 do 13:00 wystąpią zakłócenia w dostawie wody do miejscowości Blizocin, Kuźniczysko, Masłowiec i Skoroszów do zaniku ciśnienia włącznie. Po przywróceniu dostaw woda może być zabarwiona.
  3. W związku ze zgłoszonym przez Tauron Dystrybucja wyłaczeniem dostawy energii elektrycznej w dniu 22,10.2014 oraz 23.10.2014 r. w godzinach od 9.00 do 15.00  wystąpią zakłócenia w dostawie wody do miejscowości Brochocin, Taczów Wielki, Taczów Mały, Raszów i Będkowo. Po wznowieniu dystrybucji  woda może być zabarwiona.
  4. W związku ze zgłoszonym przez Tauron Dystrybucja wyłaczeniem dostawy energii elektrycznej w dniu 22.10.2014 r. w godzinach od 17:00 do 21:00  wystąpią zakłócenia w dostawie wody do miejscowości Ligota Trzebnicka i Masłów do zaniku ciśnienia włąćznie.  Po wznowieniu dystrybucji  woda może być zabarwiona.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.

------------------------------------

Informujemy, że zakończona została wymiana wodomierzy w miejscowości Świątniki. W miejsce dotychczasowych wodomierzy zainstalowane zostały wodomierze ze zdalnym odczytem. Świątniki jako pierwsza miejscowść zostały wytypowane do przeprowadzenia pilotażu w zakresie zastosowania transmisji radiowej do przekazywania danych o zużyciu wody w Państwa gospodarstwach. Jeśli wyniki przeprowadzonych testów będą zadawalające będziemy sukcesywnie wymieniać wodomierze we wszystkich sołectwach na terenie działania naszego wodociągu. Od początku listopada nie będzie Państwa odwiedzał już inkasent odczytujący, faktury za dostawę wody będą trafiały do Państwa skrzynek listowych. Odczyt będzie dokonywany z drogi bez konieczności Państwa obecności w domu. Nowe wodomierze rejestrować będą także dane dotyczące szczelności przyłaczy lub nienormalnego zachowania się urządzenia.

Dziękujemy mieszkańcom z współpracę przy wymianach i udostępnianie miejsc do montażu nowych wodomierzy.

 W miesiącach sierpień i wrzesień 2014r. przeprowadzana będzie wymiana wodomierzy na terenie miejscowości Świątniki. Prace montażowe prowadzić będą pracownicy Spółki od poniedziałku do soboty w godz. 8.00 - 18.00. Wymiana wodomierzy dokonywana jest bezpłatnie, w związku z powyższym pracownicy nie pobierają żadnych opłat. Prosimy o współpracę z ekipą montażową, udostępnienie domów, przygotowanie dostępu do instalacji wodociągowej w miejscu zamontowania wodomierzy i umożliwienie wykonania prac montażowych. Za przygotowanie dojścia do wodomierza odpowiedzialny jest odbiorca usług. Podczas prac powinien być obecny lokator/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba dorosła.