Dziś jest: niedziela, 01-05-2016
Imieniny: Józefa, Lubomira, Ramony

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16

Trzebnicki ZGK ERGO Sp. z o.o. ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica

 

UTRUDNIENIA W DOSTAWIE WODY

Szanowni Państwo,

W związku z pracami prowadzonymi na sieci wodociągowej we wsi Koniowo w dniu 28-04-2016 r. wystąpią przerwy w dostawie wody w godzinach od 800 do godz. 1100 . Po wznowieniu dostaw woda może być zabarwiona. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Trzebnica-Ergo Sp. z o.o. zawiadamia, iż w od 4 kwietnia 2016 r. rozpocznie się wymiana wodomierzy na terenie miejscowości Będkowo. Prace montażowe prowadzić będą pracownicy Spółki od poniedziałku do piatku w godzinach od 800 do 1500  . Wymiana wodomierzy dokonywana jest bezpłatnie, w związku  powyższym pracownicy nie pobierają żadnych opłat. Prosimy o współpracę z ekipą montażową, udostępnianie domów, przygotowanie dostępu do instalacji wodociągowej w miejscu zamontowania wodomierzy i umożliwienie wykonania prac montażowych. Za przygotowanie dojścia do wodomierza odpowiedzialny jest odbiorca usług. Podczas prac powinien być obecny lokator/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba dorosła.Prosimy także o wyrozumiałość, gdyż w czasie prac mogą wystąpić krótkie przerwy w dostawie wody do poszczególnych budynków. Wszelkie informacje związane z wymianą udziela Biuro Obsługi Klienta GZGK Trzebnica-Ergo, Pl.M.J.Piłsudskiego 1, tel. 071/310-99-56, e-mail:

 

 

                                         

POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE : "Cmentarz Komunalny"

ODBIÓR ODPADÓW

W roku 2016 odbiorem odpadów komunalnych z terenów Gminy Trzebnica zajmować się będzie Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Trzebnica-ERGO, działający w konsorcjum z firmą Remondis Dolny Śląsk. Odbiór odpadów odbywać się będzie w oparciu o zaktualizowane harmonogramy. 

Obowiązujące w 2016 roku harmonogramy dostępne są  na naszej stronie w zakładce  "Odbiór odpadów komunalnych".

Dodatkowo zamieszczone zostały także na Ekoportalu Trzebnicy.

Ważne!

DLA OSÓB SEGREGUJĄCYCH ODPADY Z TERENU GMINY TRZEBNICY, CHCĄCYCH DOSTAĆ WIĘCEJ WORKÓW NA ODPADY, ODBIÓR  WYŁĄCZNIE NA TERENIE OCZYSZCZALNI UL.MILICKA 47 - OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 7.00-15.00