Dziś jest: poniedziałek, 27-04-2015
Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty

71 310 12 16 -  W RAZIE AWARII SIECI WODOCIĄGOWEJ LUB KANALIZACYJNEJ DZWONIĆ NA NUMER -  71 310 12 16

Trzebnicki ZGK ERGO Sp. z o.o. ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica ZGK ERGO Trzebnica

 


UTRUDNIENIA W DOSTAWIE WODY

 

Z powodu prac prowadzonych na sieci wodociągowej w Trzebnicy przy ul. Prusickiej na odcinku  od                    ul. T.Kościuszki do ul.M.Konopnickiej w dniu 27.04.2015 r. w godzinach od 800 do 1500 wystąpią braki w dostawie wody. Po wznowieniu dostaw woda może być zabarwiona.

                                                                       

Za utrudnienia przepraszamy

 

POGRZEB - CO, GDZIE I JAK NALEŻY ZAŁATWIAĆ ? - INFORMATOR POGRZEBOWY KROK PO KROKU DOSTĘPNY NA NASZEJ STRONIE W ZAKŁADCE : "Cmentarz Komunalny"

ODBIÓR ODPADÓW

Przypominamy, że  przekazane w lipcu 2014 r. mieszkańcom Gminy  "Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych" obowiązują  do końca 2015 r. Harmonogramy dostępne są  w zakładce  "Odbiór odpadów komunalnych" 

 

WODOMIERZE ZE ZDALNYM ODCZYTEM

Szanowni Państwo,

Informujemy, iz w dniach od 13.04.2015 do 17.04.2015 roku zostanie przeprowadzona wymiana legalizacyjna wodomierzy na terenie miejscowości  Wegrzynów. Prace montażowe prowadzic bedą pracownicy Spólki od poniedziałku do piątku w godz. od 800 do 1500 .Wymiana wodomierzy dokonywana jest bezpłatnie, w zwiazku z powyższym pracownicy nie pobierają żadnych opłat. Prosimy o współpracę z ekipą montażową, udostępnienie domów, przygotowanie dostępu do instalacji wodociągowej w miejscu zamontowania wodomierzy i umożliwienie wykonania prac montażowych. Za przygotowanie dojścia do wodomierza odpowiedzialny jest odbiorca usług. Podczas prac powinien być obecny lokator/użytkownik mieszkania lub upoważniona przez niego osoba dorosła.